HERFSTTOERNOOI 2018 22 september Poule A
Team Vereniging Gew. Pnt.
1 Herman Soppe/Piet Strijbis De Radboud Boulers/Les Mile Iles 5 45
2 Jan Ligthart/Peter de Wit De Woid 4 36
3 Lena Boots/Anneke Veken De Boulesklinkers 4 24
4 Mart Roozendaal/John Konijn Butje 13 4 20
5 Henk Spelt/Buck de Graaf Butje 13 4 13
6 Silvio Montagne/Henk Apeldoorn Sjeu de Binders 4 -2
7 Jan Hania/Peter Brouwer De Boulesklinkers 3 23
8 Piet Gans/Henk Gans Butje 13 3 19
9 Kees Klaver/Herman Duipmans Oôs Boule-tje 4 7
10 Cor Beerepoot/Hans Breeuwsma De Boulesklinkers 3 -2
Douwe Venema/Fred Valkering Sjeu de Binders 3 -2
12 Simon Konijn/Ben Zuiderduin Butje 13 2 -2
13 Hugo Fransen/Toon van Diepen Butje 13 2 -19
14 Jos Shmarya/Ben Rijmers Butje 13 2 -23
HERFSTOERNOOI 2018 22 september B Poule
Team Vereniging Gew. Pnt.
1 Ton van Hugten/Sjaak Spil Oôs Boule-tje 3 22
2 Theo Veeken/Ina Goedhart De Boulesklinkers 3 17
3 Sjaak de Vries/Bart Andreas Westrandboulers 3 8
4 Gerrit Mantel/Lous Visser De Woid 2 9
5 Ep Jonkman/Kees Groen De Boulesklinkers 2 7
6 Annemarie Singer/Paula van der Plas P.V. Enkhuizen 2 -4
Dirk van der Gulik/Klaas op het Land Westrandboulers 2 -4
8 Wim Smit/Margret Smit Oôs Boule-tje 2 -12
9 Joke van Velzen/Aik van Velzen De Boulesklinkers 2 -13
10 Mies Brouwer/Jo Tilstra De Woid 2 -15
11 Nico Limmen/Jaap Kramer Sjeu de Binders 2 -19
12 Geert Brandsma/Jaap Appelman De Boulesklinkers 1 -19
Nel Weller/Ria Gans Butje 13 1 -19
14 Fred Moeijes/Piet Konijn De Boulesklinkers 1 -21
15 Nel de Graaf/Marja Roele Butje 13 1 -37
16 Henk Veenstra/Roelie Veenstra De Boulesklinkers 0 -37

Uitwisseling Butje 13 - De Boulesklinkers  8 juli 2018

Vereniging Gewonnen Score
1. Meta Douw Butje 13 3 37
2. Piet Gans Butje 13 3 23
3. Simon Dennenman Butje 13 3 21
4. Marleen Soederhuisen Buije 13 3 18
5. Riek Gans Butje 13 3 12
6. Leo van Berkel Butje 13 2 17
7. Wim Beems Butje 13 2 14
8. Jaap Catsburg Butje 13 2 13
John Konijn Butje 13 2 13
10. Jan Hania De Boulesklinkers 2 12
11. Nel de Graaf Butje 13 2 6
12. Klaas Soederhuisen Butje 13 2 4
13. Annie Vermolen Butje 13 2 3
14 Cor Beerepoot De Boulesklinkers 2 1
Piet Konijn De Boulesklinkers 2 1
Caroline Konijn Butje 13 2 1
17. Ben Reimers Butje 13 2 -1
18 Peter Bot De Boulesklinkers 2 -4
19. Bert Joosten Butje 13 1 5
20. Jos Shmarya Butje 13 1 0
21. Mart Roozendaal Butje 13 1 -1
22. Ina Goedhart De Boulesklinkers 1 -5
Lydia Snoek Butje 13 1 -5
Tiny Grippeling De Boulesklinkers 1 -5
25. Nan Caro De Boulesklinkers 1 -9
26. Ruud Tensen Butje 13 1 -11
27. Roelie Veenstra De Boulesklinkers 1 -12
28. Toon van Diepen Butje 13 1 -14
Henk Veenstra De Boulesklinkers 1 -14
30. Leo Breebaart Butje 30 1 -20
Tiny Catsburg Butje 13 1 -20
32. Ria Gans Butje 13 0 -9
33. Buck de Graaf Butje 13 0 -15
André Bijlsma Butje 13 0 -15
35. Lena Boots De Boulesklinkers 0 -18
36. Nel Weller Butje 13 0 -20
Lentetoernooi 2018 14 april A poule
naam naam vereniging Gew. Score
1 Cor Beerepoot Hans Breeuwsma De Boulesklinkers 5 29
2 Henk Dussel Gerrit de Vente Celeritas 4 40
3 Jos Shmarya Ben Reimers Butje 13 4 26
4 André Bijlsma Toon van Diepen Butje 13 4 14
Ria Gans Marleen Soederhuizen Butje 13 4 14
6 Jan van Etten Peter Bot De Boulesklinkers 3 18
7 Nico Groen Theo Veeken De Boulesklinkers 3 17
8 Kees Groen Hans Vriend De Boulesklinkers 3 11
9 Henk Apeldoorn Sylvio Montagne Sjeu de Binders 3 5
10 Herman Duipmans Cees Klaver Oôs Boule-tje 3 -4
11 Ginny Wenas Piet Konijn De Boulesklinkers 2 -8
12 Anneke Veken Lena Boots De Boulesklinkers 2 -17
Lentetoernooi 2018 14 april B poule
naam naam vereniging Gew. Score
1 Dirk van der Gulik Klaas op het Land Westrand Boulers 3 10
2 Piet Gans Klaas Soederhuizen Butje 13 3 5
3 Nico Huisman Henk Snijders De Boulesklinkers 2 3
4 Ep Jonkman Peter Brouwer De Boulesklinkers 2 2
5 Marja Roele Lydia Bakker Butje 13 2 -2
6 Bart Andreas Arie Botman Westrand Boulers 2 -4
7 Henk Tjerks Jan Hania De Boulesklinkers 2 -8
8 Ina Goedhart Chris Rinkel De Boulesklinkers 2 -18
9 Willy Davidse Annemarie Singer Enkhuizerzand 2 -19
10 Henk Veenstra Roelie Veenstra De Boulesklinkers 1 -14
11 Kees Kruidenberg Liesbeth Ranzijn Schagen 1 -16
12 Paula van der Plas Annie Meilink-Tool De Woid 1 -24
13 Jan Witte Bep Witte De Boulesklinkers 1 -25
14 Jaap Kramer Nico Limmen Sjeu de Binders 1 -35